Voleybol Sultanlar Ligi Final Serisi Eczacıbaşı Kulübü ve Fenerbahçe Opet arasında büyük heyecana sahne olurken, iki kulüp arasında, örnek bir davranışa sahne olan bir karar alındı.

Final serisinin üçüncü maçını kazanan Fenerbahçe Opet, seride 2-1 öne geçerken, iki kulüp perşembe akşamı dördüncü maç için tekrar karşı karşıya gelecek. Eczacıbaşı Kulübü, Fenerbahçe Futbol Takımı'nın Konferans Ligi çeyrek final rövanş maçını nedeniyle, aynı gün oynanacak serinin dördüncü maçını erken saatte oynayacaklarını duyurdu.

Fenerbahçe, Yunanistan'daki ilk maçta 3-2 yenildiği Olympiakos'u, 18 Nisan Perşembe günü Kadıköy'de ağırlayacak ve mücadele 22.00'de başlayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Eczacıbaşı Kulübü, şu ifadeleri kullandı: 

UEFA Konferans Ligi'nde mücadele eden Fenerbahçe Erkek Futbol Takımının Perşembe günü saat 22.00'de başlayacak çeyrek final rövanş karşılaşması nedeniyle; kulübümüz ve Fenerbahçe Opet arasında oynanacak olan Vodafone Sultanlar Ligi Final Serisi 4. maçının saati 18.00'e alınmıştır. Fenerbahçe Erkek Futbol Takımına ülkemizi temsil edeceği bu mücadelede başarılar dileriz.

5 maç üzerinden oynanacak ve 3 galibiyete ulaşacak takımın sezonu şampiyon olarak tamamlayacağı serinin kalan maçlarının programı şu şekilde:

  • 18 Nisan Perşembe
    18.00 Eczacıbaşı Dynavit-Fenerbahçe Opet – TRT Spor Yıldız
  • 21 Nisan Pazar (Olursa)
    19.00 Fenerbahçe Opet-Eczacıbaşı Dynavit – TRT Spor Yıldız