Netflix'in popüler dizisi Emily in Paris, bu defa hayranlarını hem sevindirecek hem de üzecek iki haberle gündemde. Dizinin başrolü Lily Collins yeni sezon hazırlıklarını duyururken, diğer yandan oyunculardan Ashley Park, hastanede tedavi gördüğünü duyurdu.

Akış platformunun romantik yapımı, tüm dünyada beğeniyle izleniyor ve yeni sezonu için de hayranları gün sayıyor. Ancak dizinin öne çıkan karakterlerinden Mindy Chen'i canlandıran Ashley Park'ın sağlık durumu tüm sevenlerini endişlendirdi.

Park, yaptığı paylaşımda sağlık durumuyla ilgili son gelişmleri paylaştı. 

Ashley Park kritik septik şokla hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun bakımda bir hafta tedavi gören Park, enfeksiyonun bademcik iltihabıyla başladığını söyledi.

Park, Instagram sayfasında hastanedeyken çekilmiş fotoğraflarını şu sözlerle paylaştı: "Burada 2024'ün ilk birkaç haftasından itibaren iyileşirken, aklıma gelen tek şey ne kadar minnettar olduğum. Aralık ayında yeni yıla girerken tatildeyken, bademcik iltihabı olarak başlayan hastalık, birçok organımı enfekte eden ve etkileyen kritik septik şoka dönüştü. Başlangıçta bize söylenenlere rağmen sağlığım iyileştiği için minnettarım.”

Park ayrıca, Emily in Paris kadrosuna katılan Paul Forman ile ilişkisini de doğruladı. Park, oyuncuya desteğinden dolayı teşekkür etti: "Tüm bunlar sırasında koşulsuz yanımda olduğu için @peforman'a çok minnettarım. Korkularımı yatıştırdın ve beni ambulanslara, üç yabancı hastaneye, yoğun bakım ünitesinde bir haftaya, korkutucu acil servislere, sayısız taramalara, testlere ve enjeksiyonlara, dayanılmaz acılara ve çok fazla kafa karışıklığına rağmen yalnızken tuttun. Seni seviyorum Paul."

Park'ın gönderisinin altındaki yorumlarda Emily in Paris başrol oyuncusu Lily Collins şöyle yazdı: "Bunlara ağlamadan bakamıyorum. Seni seviyorum ve @peforman'a inanılmaz kocaman kalbi ve her adımında orada olduğu için sonsuza kadar minnettarım. İkinize de sarılmak için sabırsızlanıyorum."

Collins, ayrıca dizinin yeni sezonunu da duyurdu. 34 yaşındaki oyuncu, Instagram'da senaryoyu tutarak Fransa'ya geri döndüğünü duyurdu. Collins'in paylaşımı kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.