'Acemi Cadı', 'Aşk Yeniden', 'Küçük Sırlar', 'Kuzey Güney' ve 'Muhteşem Yüzyıl' gibi dizilerde rol alan ve sonrasında müzik sektörüne atılan, son dönemde ise sadece açıklamalarıyla gündeme gelen Merve Boluğur, geçen günlerde Eser Yenenler'in 'Linç@' adlı YouTube programına konuk olmuştu.

Boluğur progamda "Ben mutlu bir yuvam olsun istedim... Çok acıklı konuştum ama! Hep bir erkek çocuğum olsun istedim" ifadelerini kullanmıştı.

"FİLM BİTELİ ÇOK OLDU"

Boluğur'un sözlerinden sonra sosyal medyada eski eşi Murat Dalkılıç hedef gösterilerek özel video hazırlandı.

O videonun Boluğur'un hayranları tarafından kendisine gönderilmesine tepki gösteren Dalkılıç, Instagram hesabından yayınladığı videoda şunları söyledi:

"Günlerdir DM kutuma gelen sevgi dolu mesajlarınız beni derinden etkiliyor. Ben de son zamanlarda sağlık sorunları yaşıyorum o yüzden konuyla pek ilgilenemedim. Herhalde artık bir şeyler söylemek lazım. Bana gönderdiğiniz video güzel bir edit. Orada hedef gösterilen kişi maalesef ben değilim."

"Eski karım ne benimle beraberken ne de evliyken çocuk sahibi olmak istemiyordu. Dolayısıyla benden bahsetmiyor. Muhtemelen benden sonraki bir şeyden bahsediyor. Biraz üzüleceksiniz ama... Bir bunları konuşmak için üstünden çok fazla zaman geçmedi mi? Ben hatırlamıyorum siz hatırlıyorsunuz. Hepiniz mutlu bir son bekliyorsunuz ama film biteli çok oldu."

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur 2015'te evlendi, 2017'de boşandı. Boluğur'un Dalkılıç'tan sonra 2022'de DJ Mert Aydın'la yaptığı ikinci evliliği de sadece 53 gün sürdü.