Birçok ilginç olaya tanık olduğumuz televizyon ekrenlarında bu kez eşine az raslanır bir olayın detayları gün yüzüne çıktı.

Sunuculuğunu Esra Erol'un yaptığı programa eşini alddattığı için pişman olan ve barışmak isteyen Mehmet Altun başvuruda bulundu.


Dadı Meryem'in 2011'deki hali

DADI ERKEK VE KATİL ÇIKTI...

İddiaya göre Altun, 6 yıllık eşini çocuklarına dadılık yapan Meryem'le aldattı. Ancak program ilerledikçe ortaya çıkanlar kan dondurdu. 

Altun'un eşini aldattığı dadı Meryem'in Edirne'de 2011 yılında vahşice öldürülen 8 yaşındaki Hasret Karakoç'un katili olduğu ortaya çıktı.

Cinayeti işlediğinde 16 yaşında Serkan adlı bir erkek olan Meryem'in hapisten çıktıktan sonra cinsiyetini değiştirdiği öğrenildi.


Vahşice öldürülen 8 yaşındaki Hasret

"SANA KEDİLERİ GÖSTEECEĞİM"

Programda o dönem adı Serkan olan Meryem'in 2011 yılında 8 yaşındaki Hasret'e "Sana kedileri göstereceğim" diyerek ıssız bölgeye çektiğini, ardından Hasret'in kafasına taşla vurduğunu, onu kimsenin yaşamadığı izbe bir yere getirerek annesi ile Hasret'i diri diri gömdüğünü anlatıldı.

'Dadı Meryem' ise iddiaları kabul etmeyerek, "Bu olay yaşandığında ben 16 yaşındaydım. Adli Tıp Raporu'yla kanıtlandı. Olay tamamen kazayla gerçekleşti. Annem yapmadı" dedi. 

NE OLMUŞTU?

2011 yılında Edirne'nin Havsa ilçesine bağlı Şerbettar köyünde yaşayan 8 yaşındaki Hasret Karakoç, okula gitmek üzere evinden çıktı ancak öğretmeni aileyi arayarak çocuğun okula gelmediğini söyledi.

O dönem 16 yaşında olan Serkan, Hasret'in önce kafasına taş atıp bayıltmış, ardından evlerinin yanındaki metruk bir yapıya çukur kazıp küçük kızı gömmüştü.

Serkan götürüldüğü adliyede cinayeti itiraf ederken anne Sebahat Şen ise cinayeti kabul etmedi. 

8 yaşındaki Hasret'in otopsi raporunda ise başına aldığı darbeyle değil, boğulma ile öldürüldüğü ortaya çıktı. Serkan ve annesinin, Hasret'i diri diri gömdüğü anlaşıldı.

Bir skandal da talihsiz Hasret'in cenazesi sırasında yaşandı. Cenaze namanızı kıldıran İmam E.S., Hasret'in kefenli yüzünü açıp tabutun içindeyken fotoğrafını çekti.