Ünlü oyuncu Macaulay Culkin, cuma günü Hollywood Şöhretler Kaldırımı yıldız töreninde “Evde Tek Başına” filmlerinde annesini canlandıran Catherine O'Hara ile buluştu. "Çocuk yıldız" olarak Culkin yıllar sonra meşhur bulvardaki yıldızına kavuştu. 

43 yaşındaki Culkin, 1990'daki ikonik filmle başlayan ve 1992'de devam filmi çekilen “Evde Tek Başına” serisinde başrol Kevin’i, O'Hara (69) ile annesi Kate'i canlandırıyordu.

Catherine O'Hara, Macaulay Culkin...


O'Hara, ilk buluşmalarının üzerinden 33 yıl geçtikten sonra oyuncu hakkında samimi bir konuşma yaparken Culkin'in yüzüne şefkatle dokundu. Culkin'in performansının "mükemmel" olduğunu belirten aktris, "Gerçekten çok çalıştığını biliyorum ama oyunculuğu dünyadaki en doğal şeymiş gibi gösterdin." diye ekledi.

Hollywood Şöhretler Kaldırımı'nın yapımcısı Ana Martinez de, resmi basın açıklamasında yıldızın "on yıllardır pop kültürde temel bir öğe olduğunu" ifade etti.

Culkin, "Evde Tek Başına" serisinde başrolde yer aldı ve kariyeri boyunca My Girl (1991) ve "American Horror Story: Double Feature" (2021) gibi başka projelerde de rol aldı.

Törende Culkin'e, partneri Brenda Song ve çocukları Dakota ve Carson da katıldı.