Trendyol Süper Lig'in 25. haftasında Fenerbahçe'nin sahasında Corendon Alanyaspor ile karşılaştığı karşılaşmanın ilk yarısının uzatma dakikalarında futbolcular arasında gerginlik yaşandı.

Karşılaşmada 45+4. dakika oynanırken İsmail Yüksek'in röveşata denemesinde topa kafa vurmaya çalışan Fatih Aksoy yerde kaldı. Fatih Aksoy'un zaman geçirmeye çalıştığını düşünen Cengiz Ünder, rakibini yerden kaldırmak istedi.

Bunun üzerine Alanyasporlu Loide Augusto, Cengiz Ünder'i durdurmaya çalıştı. İki futbolcu arasında yaşanan gerilim, bir süre sonra itişmeye döndü. Bazı futbolcuların da olaya dahil olmasının ardından ortalık bir anda karıştı.

İki takım futbolcuları Alanyaspor ceza sahası yakınında birbirlerine girerken, diğer futbolcular ortalığı sakinleştirmeye çalıştı. Futbolcular güçlükle sakinleşirken, karşılaşmanın hakemi Çağdaş Altay, Cengiz Ünder ve Loide Augusto'yu sarı kartla cezalandırdı.

Bu gerilimin ardından ilk yarı sona ererken, iki takım futbolcuları arasındaki gerilimin soyunma odasına giderken de devam ettiği gözlendi.