İstanbul Başakşehir'de düzenlenen Filistin'e destek yürüyüşünde trafiğin aksaması üzerine sürücülerle, yürüyüş yapan vatandaşlar arasında gerginlik yaşandı.

Uzun süre devam eden gerginlik çevredekilerin de dahil olmasıyla tartışmaya döndü. Polis ekiplerinin müdahalesiyle sona eren gerginlik vatandaşlar tarafından cep telefonuyla görüntülendi.  

SÜRÜCÜLER TEPKİ GÖSTERDİ

Başakşehir'de pazar günü öğle saatlerinde Filistin'e destek yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe katılanların oluşturduğu yoğunluk nedeniyle cadde trafiğe kapandı. Caddenin trafiğe kapanması nedeniyle, yürüyüşe katılan vatandaşlarla trafikteki sürücüler arasında gerginlik yaşandı.

POLİS GERİLİMİ BİTİRDİ 

Çevredekilerin de dahil olmasıyla gerginlik büyüyerek tartışmaya dönüştü. Polis ekiplerinin müdahalesiyle tartışma son bulurken, o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, yürüyüş yapanlarla trafikteki araç sürücüleri arasında yaşanan tartışma ve polis ekiplerinin müdahalesi görülüyor. Gerginlik ve tartışmanın sona ermesinin ardından grup yürüyüşüne devam ediyor.