Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Hüseyin Selam (53), tartıştığı yeğeni Ekrem Selam'ı (20) tabancayla vurup yaraladıktan sonra intihar etti.

Olay, saat 08.30 sıralarında Bağlık Mahallesi Kayalık Sokak'ta Hüseyin Selam'a ait simit fırınında meydana geldi. Hüseyin Selam ile yeğeni Ekrem Selam arasında bilinmeyen nedenle çıkan tartışma kavgaya dönüştü.

Kavga sırasında Hüseyin Selam, yeğenini tabanca ile göğsünden vurdu. Selam ardından bu kez silahı kendi başına doğrultup tetiği çekti.

20 YAŞINDAKİ GENÇ YOĞUN BAKIMDA 

Çevredekilerin ihbarı üzerine adrese sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İlk müdahalelerinin ardından ambulansla özel hastaneye kaldırılan yaralılardan Hüseyin Selam, yaşamını yitirdi. Göğsüne iki mermi isabet eden Ekrem Selam'ın ise hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. 

DÜKKANIN SATILMASI KONUSUNDA TARTIŞMIŞLAR 

Öte yandan olayda detaylar ortaya çıkmaya başladı. İddiaya göre Ekrem Selam'ın babasının da ortak olduğu amcası Hüseyin Selam'ın işlettiği simit dükkanının satışı ile ilgili anlaşmazlık yaşadığı öğrenildi. Hüseyin Selam'ın dükkanı satmak istediği, Ekrem Selam'ın da buna karşı çıktığı belirtildi. Yaşanan tartışma sonucu çıkan kavgada Hüseyin Selam'ın, yeğeni Ekrem Selam'ı vurduktan sonra, yaşadığı pişmanlıkla intihar ettiği belirtildi.