Fenerbahçe'nin Fatih Karagümrük'ü 2-1 yendiği maçtan sonra değerlendirmelerde bulunan Fred, karşılaşma ve sağlık durumu hakkında önemli ifadeler kullandı.

Brezilyalı orta saha oyuncusu, maçın ardından yaptığı değerlendirmede, "İyi bir maç çıkarttık. Özellikle ikinci yarıda takım olarak iyi bir reaksiyon gösterdik. İlk yarıda birazcık seviyemizin altındaydık. Soyunma odasında neleri düzeltmemiz gerektiğine dair çok fazla konuştuk ve iyi bir reaksiyon göstererek iyi bir sonuç aldık." dedi.

Fred, fiziksel durumu hakkında ise, şu ifadeleri kullandı:

Fiziksel anlamda kendimi iyi hissediyorum. Geri döndüğüm için çok mutluyum. Bu süreçte bana destek olan, yardımcı olan tüm sağlık ekibimize çok teşekkür ediyorum. Şu anda kendimi iyi hissediyorum, takımıma yardım etmek için hazır hissediyorum. Tekrar sahalara döndüm. Benim için söylenen güzel sözler beni mutlu ediyor ama ben olmadığım zaman da biz iyi bir takımız çünkü Fenerbahçe çok büyük bir takım. Takımıma katkı sağlayabildiğim için mutluyum şampiyonluk hedefimize ulaşabilmek için takım halinde elimizden gelenin en iyisini yapacağız.