Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş çalışanı aynı zamanda deneyimli futbol hakemi olan Yusuf Bulut (37), spor yaparken yaşadığı kalp krizi sonucunda yaşamını yitirdi.

Turgutlu Belediyesi'nin bir parçası olan Personel A.Ş'de görev yapan Yusuf Bulut, uzun yıllardır futbol hakemliği yapmaktaydı. Olay, Irlamaz Spor Vadisi Tesisleri'nde akşam saatlerinde meydana geldi. Spor aktivitesi sırasında aniden rahatsızlanan Bulut, yere düştü.

Arkadaşlarının hemen sağlık ekiplerine haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri tarafından Turgutlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan müdahalelere rağmen Bulut'un kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği tespit edildi.

Haberin duyulması üzerine, Bulut'un aile bireyleri, yakınları ve iş arkadaşları Turgutlu Devlet Hastanesine geldiler. Acı haberi alan yakınları gözyaşlarını tutamadı.

Evli ve bir çocuk babası olan Yusuf Bulut, bu yıl gerçekleştirilen 22. Ege Kupası'nda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen U16 takımlarının maçlarında görev almıştı.