Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, sponsorluk imza töreninde açıklamalarda bulundu. Gündem hakkında konuşan Özbek, iç transferde sözleşme uzatacakları dört oyuncunun ismini verdi.

Başkan Özbek, "Oyuncularımızın yeni sözleşmeleri konusunda çalışmalarımız sonuçlandı. Muslera'yla ben bizzat görüştüm. Bu konuyla ilgili Erden kardeşim de gerekli açıklamaları yaptı. Bir problem yok. 1+1 yıllık bir sözleşme olacak. Muslera, Torreira, Kerem Aktürkoğlu ve Barış Alper Yılmaz'ın sözleşmeleri yenileniyor. Galatasaray'a hizmet etmekten son derece memnunlar. Herhangi bir sürpriz yok" dedi.

ERDEN TİMUR DA AÇIKLAMIŞTI

Kasımpaşa maçı sonrasında açıklamalarda bulunan Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekili Erden Timur da iç transferde sözleşme uzatacakları oyuncuları açıklamıştı.

Timur, "Fernando Muslera ile yeni sözleşme konusunda büyük oranda anlaştık. Torreira ve Barış Alper'le anlaştık. Kaan Ayhan ile görüşüyoruz, bitmek üzere. Abdülkerim'le anlaştık. Kerem Aktürkoğlu çok ciddi bir kaptanlık yapıyor, ona da buradan teşekkür ediyorum" ifadelerini kullanmıştı.