Sivasspor'un Basın İlişkileri Sorumlusu Gökhan Karagöl, Trendyol Süper Lig'in 25. haftasında evlerinde Çaykur Rizespor üzerinde elde edilen 1-0'lık zaferin kendilerini sevindirdiğini ifade etti.

Maç sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Karagöl, son dakikalarda yeni transfer edilen üç futbolcunun oyuna dahil olduğunu söyledi.

Karagöl, önümüzdeki haftalarda takımın daha saldırgan bir oyun sergileyeceğini belirterek, "İnşallah bundan sonraki günler çok daha iyi olacak. 8 oyuncumuzla yollarımızı ayırdık, yerine 8 oyuncu aldık." ifadelerini kullandı.

Ara transfer döneminin zorlu geçtiğini ve takıma en uygun oyuncuları kazandırmak için büyük çaba sarf ettiklerini aktaran Karagöl, "Onlarca oyuncu ile görüşme yaptık. Transfer döneminin son haftasında, takip ettiğimiz oyuncularla sonunda anlaşma sağlayarak imzaları attık. İnşallah bundan sonra onların performansı çok daha iyi olacak ve izleyicilere çok daha güzel bir Sivasspor sunacağız." şeklinde konuştu.

"12'NCİ ADAM HER ZAMAN TARAFTAR"

Taraftar desteğinin öneminen vurgu yapan Karagöl, "Sivas'ın en büyük markası Sivasspor. Taraftarımız geldiği zaman çok daha güzel şeyler oluyor. Her anlamda çok daha avantajlı oluyoruz. 12'nci adam her zaman taraftar. Bunu bize hissettirsinler, biz de elimizden gelen her şeyi onlar için yapmaya çalışıyor olacağız." ifadelerini kullandı.

Modou Barrow'a ara transfer döneminde gelen tekliflere değinen Karagöl, şunları kaydetti:

Barrow için teklifler vardı. Biz istediğimiz oyuncuyu göndeririz, istemediğimizi göndermeyiz. Barrow'a kadro genişliği açısından takımda ihtiyacımız var. Çünkü önümüzdeki haftalarda bizim de hedefimiz yukarılar, ilk 5'e girmek istiyoruz. Onun için de kadro genişliği önemli. Kadromuzda sakatlık ve cezalı oyuncular sebebiyle çok ciddi sıkıntılar yaşadığımız günler oldu. Önümüze bir hedef koyduk ve bu hedef doğrultusunda kadro genişliği bizim için çok önemli. Barrow'dan memnunuz ve kalmasını istedik.