Geçen hafta 'Kolpaçino 4 4'lük' filminin galasına katılan şarkıcı Gökhan Özen'in yüzündeki değişim dikkat çekmişti.

Özen, "Estetik değil, akıllı lens takıldı. Bilgisayarı çok kullanmaktan görüş alanım darlaşmıştı. Sağlık amaçlı bir operasyondu. Ama bu görüntüye de yansıyordur diye düşünüyorum" demişti.

Sosyal medyada Gökhan Özen'in yüzüyle ilgili binlerce yorum yapılmıştı.

"BENİM KEYFİMİ BÖYLE KAÇIRAMAZSINIZ"

Özen hakkındaki iddialara sitem etti. Instagram hesabından bir video yayınlayan şarkıcı, şunları söyledi:

"Herkese merhabalar. Uyandım bir baktım ki insanlar beni aramış, 'Gökhan yüzünle ilgili haberler çıkıyor...' Bir tane basından arkadaşımız filtreyi basıyor ekrana bir de açı yakalatmış kendine, kontrastı abartmış, videoyu editlemiş yayına veriyor. Şimdi bu yüze simsiyah filtreyi koysan bütün çizgiler çıkar. Bakın şu an doğal olarak kendi telefonumdan filtresiz bir şekilde çekiyorum. Yüzümde hiçbir şey yok, sevenlerime bunu söyleyeyim. Yüzümde hiçbir işlem yapılmadı. Sadece gözlerimden bir operasyon geçirdim onu da sağlık amaçlı mecburen geçirdim.İlk ve son kez böyle bir açıklama yapıyorum. Benim keyfimi böyle kaçıramazsınız ama beni seven insanların keyfini kaçırmayın."

"Bakın nasıl bir iftirayla uğradığımı şuradan anlayın" diyen Gökhan Özen daha sonra alnını kırıştırıp "Botoks yaptıran insanların alnı bu şekilde kırışmaz. Böyle iftiralarla beni üzemezsiniz. Sevenlerimi, ailemi ve annemi üzmeyin. Yüzüm kendi yüzüm" ifadesini kullandı.