Yatağa dönüşen koltuklar, gurme yemekler ve rahatça ayak uzatmaya izin veren mesafeler… Birinci sınıfta uçmak tüm bunlara olanak verdiği için çoğu insan bunun hayalini kurabiliyor.

Ancak bir havayolu firmasının yolcularına sunduğu oldukça lüks havayolu hizmeti tüm bu durumları değiştirebilir. 

Havayolunun A380 uçaklarında bulunan The Residence, en fazla iki misafir için tasarlanmış, üç odalı lüks bir süit olarak hizmet veriyor.

Rezervasyon yaptıranlar, uçak içi eğlencenin tadını çıkarabilecekleri ve gurme yemeklerin tadını çıkarabilecekleri bir yaşam alanına, lüks bir yatak odasına ve duşlu bir banyoya sahip oluyorlar.

Yatak odasının kapısı tamamen mahremiyet sağlamak için kapatılabilir ve uyandığınızda kahvaltınızı yatakta yapmayı tercih edebilirsiniz.

Daha sonra banyo zamanı geldiğinde, sizi bekleyen sıcak bir duş var. O da yumuşak bir bornoz, yumuşak havlular ve lüks banyo malzemeleriyle tamamlanıyor.

Bu hizmetlerin fiyatı ise tahmin edilebileceği üzere ucuz değil.​ Ocak ayı uçuşlarına göre Londra'dan Abu Dabi'ye birinci sınıf uçuşları kişi başı yön başına yaklaşık 99 bin TL (2.600 £) civarında. The Residence'a yükseltme yapmak için de her yöne ek 57 bin TL'lik (1.500 £) masraf çıkıyor. Dolayısıyla gidiş dönüş için bile yaklaşık 312 bin TL’yi gözden çıkarmak gerekiyor.