Gonca Vuslateri geçen aylarda kız bebek beklediğini açıklamıştı.

Zaman zaman Instagram hesabından duygularını dile getiren Vuslateri, yeni bir paylaşımda bulundu. 

Oyuncu, bebeğinin ilk kez tekme attığı anda duygusal anlar yaşadı.

"İLK TEKMEYİ HİSSETTİĞİM AN"

Ağlamaktan gözleri kızaran Gonca Vuslateri o anı "İlk tekmeyi hissettiğim an. Kızıma dair" notuyla yayınladı.

"MÜKEMMEL BİR SEVGİLİM VAR"

İsmini açıklamadığı sevgilisiyle uzun süredir birlikte olan oyuncu, hamile olduğunu şu sözlerle duyurmuştu:

"Evet hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten. öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor."

"Anne olmak çok istemedim' açıklamamı önüme getirmeyin. Hâlâ aynı fikirdeyim. Sadece gelene 'git' demiyorum. Bu da seçimim. Hazır demiyorken de bu beni otomatik çocuk annesi yapar. Kendini kaybetmiş annelik ayinlerinde görünür müyüm bilmiyorum ama gayet cool akıyor hayatım." 

"Mükemmel bir sevgilim var. Gözüne ilk baktığımda 'bu adam' dediğim. Hâlâ da o adam. Sanırım hep o. Fakat ünlülük işinde değil. Var olmak istememek demokratik hakkı. Öyle de olacak. Biz onu göreceğiz fakat hakkında konuşmayacağız. Nasıl ama? Cillop. Çünkü herkes baba olamaz. O bir baba adayı. Ne isterse o."

"Evlilik tabii çocuk haberini aldığımda düşündüğüm bir şey. Bir kez evlendim. Gelinlik, takı, tabak çanak, pasta-börek sevmiyorum zira acayip rahatsız edici bir ses. Tüm düğünlerin ses sistemi korkunçtur. Düğün kanaatim budur. Aile hukuku her şeyin üstündedir. Olmalıdır. Çocuğun özlük hakları için. Fakat hava soğuk, ısınınca bir düğün yaparım."