Neptün yönetiminde olan bu dönem, Ay tutulması öncesi mantığımızla, iç sesimizin denge bulma yolculuğu gibi. Hayallerin peşinden mi gitmeliyiz, sorumlulukların bilincinde mi olmalıyız? Kendimizi ve yaşantımızı sorgulayacak, değişmesi gereken konuları sağduyuyla ele alıp harekete geçeceğiz. İlahi planın varlığını daha fazla idrak ederken, cesaretli olacağız, geleceğimiz için kararlı davranacağız. 

Hafta boyu kendimiz kadar başkalarının sorunlarına eğilebilir, yardımlaşabilir, birlik olabilir, merhamet duygusunu daha fazla hissedebiliriz. Kendi kendimize vakit geçirmek isteyebilir, yalnız kalmaktan mutlu olabilir, zaman zaman vicdan muhasebesi yapabilir, maneviyata yönelebiliriz. Küskünler barışabilir, yaralar daha çabuk sarılabilir. 

Dile gelmemiş sözler daha rahat akacak, ilahî olana bağlılık öne çıkacaktır. 

Güneş-Neptün kavuşum gölge yönüyle ortaya çıkan hassasiyetin verdiği ruh haliyle alınganlık yaratabilir, manipülasyona açıktır, aldatılma, dolandırılma ve kandırılma temalarını tetikleyebilir.

HER DUYDUĞUNA İNANMA!

Bilgi karışıklığı, yalan haberler, skandallar meydana gelebilir, dalgınlık ve odaklanma sorunları yaşanabilir, depresif ruh hali ortaya çıkabilir. Bankacılık işlemlerinde, hesaplarda dolandırılma vakaları, evrakta sahtecilik gibi olaylar, buna bağlı kayıplar yaşanabilir. Sevilmek uğruna kurban rolüne girerek duygusal dalgalanmalar hissedilebilir.

Global olarak sulardan gelebilecek afetler, heyelan ve ani hava değişimleri meydana gelebilir.

Önümüzdeki hafta ortasından itibaren tutulma enerjileri devrede, (25 Mart) dürtüsel tepkilerin ortaya çıkacağı bir zaman kalitesi. Her ne kadar Venüs- Satürn kavuşumu sabırla geliştirilen şeylere istikrar getirse de gerilim artabilir, çatışmalar yaşanabilir. Hayatınızdaki otorite figürleriyle anlaşmazlık öne çıkabilir. Bu kimine göre annedir, kimine göre babadır, kimine göre patron. Yönetmesi zor olan durumlara karşı yedekli plan yapmak, tedbirli olmak fayda sağlayacaktır. 

Sosyal medyada yazdıklarınıza tutulma koridorunda dikkat edin, hukuksal olarak başınıza iş açılmasın.

Kadınlarımızı daha fazla ilgilendiren önemli bir evre başlıyor. 14 Ekim 2023 Terazi Güneş tutulmasının devamındaki 25 Mart Terazi Ay tutulmasıyla ilişki, ortaklık, tüm birlikteliklerde bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Terazi, Koç, Yengeç ve Oğlak burçlarının ilk 10 günlük evresinde doğanlar daha fazla etki altında. Doğum haritasını bilenler için 0-12° derece arasında Terazi, İkizler, Aslan burcunda kişisel gezegenleri olanlara kariyer, eğitim, evlilik, sağlık olumlu gelişmeler gelir; Oğlak, Yengeç, Koç burcunda kişisel gezegenleri olanlar zorlanır, sorumluluklar artar. 

Kadersel plan tıkır tıkır çalışıyor.

Doğada vakit geçirin, dua edin, spritüel çalışmalar yapın, rahatlatan müzikler dinleyin, sanatsal aktivitelere katılın. 

Mutlu haftalar