Kerem Demirbay dün akşam nasıl faydalı bir oyuncu olduğunu ilk devre yaptığı iki asist ile gösterdi. İkili mücadelelerdeki isteği, boş alanlarda olan arkadaşlarını iyi görmesi ile takımın en çok dikkat çeken oyuncusu oldu ilk yarıda...

Barış, Okan Buruk’un kendisinden istediklerini yerine getiren bir profesyonel... Fakat devşirilmek istendiği savunma bölgesinde oynamak kolay değil. Kendi kalesine attığı gol çok kritik bir maçta olsa, büyük bunalım yaşardı Barış... O, iyi bir forvet ve attığı golde bunu gösterdi.

Tete iyi gitmiyor. Şut girişimlerinde vurduğu topların etkisi, şaşırtıcı derecede zayıf. Attığı gol çok kolaydı. Kerem Demirbay bir zahmet topu ağlara gönder dedi yaptığı asistle... Kerem Aktürkoğlu hücum bölgesine renk, coşku ve tempo getiren stiliyle bu takımın önemli bir gücü... Gol yollarında şanssızlığını kırdığı an gücüne güç katacak. Umarım bu sabır ona gösterilir.

Abdülkerim, Ramos gibi golcülüğüne devam ediyor. Kerem Demirbay bir gol de ona attırdı. Ümraniyespor bu mütevazı kadrosu ve 10 kişiyle fazla bir şey yapamazdı. İyi mücadele ettiler.

Zaha, sezon başı alındığında, her maçı olay olur demiştim kendi kendime... Bu beklentimi, şu an için pek karşılamış değil. Ndombele de büyük katkı sağlayamıyor. Görevini yapıyor sadece... Davinson Sanchez’in dönüşü, takım adına büyük kazanç olacak. Halil, yine saha içinde kayboldu. Berkan, elinden gelen her şeyi yapıyor forması için... Tam takım oyuncusu.

Trabzonspor maçı öncesi, iyi bir antrenman maçı yaptı Galatasaray... Pazar akşamı daha ciddi oynayacak bir takım olur sahada. Perdeyi akşamın formsuz oyuncusu Halil kapattı.