Hande Erçel son dönemlerde magazinin en popüler isimlerinden biri... Tartışılan oyunculuk performansı, Hakan Sabancı'yla yaşadığı aşk ve Instagram'daki paylaşımlarıyla gündemden hiç düşmüyor.

Sık sık eleştirilere maruz kalan Erçel, 'Aramızda Kalmasın' adlı magazin programına konuştu. Erçel, "Beni salın" diyerek isyan etti.

Erçel'in açıklaması tamamı şöyle:

"Hem oyunculuk hem özel hayatım hakkında her konuda hedef gösteriliyorum. Ben de bunun sebebini bilmiyorum. Artık bundan çok yoruldum. Kaç yıldır bu sektördeyim. Severek yapıyorum bu mesleği."

"Eleştirilerin bir kısmı beni üzüyor, bir kısmı umurumda olmuyor. Meslekte ilk senem değil ki. Bunları hak ettiğimi düşünmüyorum. Çok fazla konu varken neden ben? Kendi halinde yaşayan bir insanım, artık beni salın. Zarar vermek için uğraşılması doğru değil."

"Eski halimin sürekli konuşulması da çok küçük yaştan beri göz önünde olduğum için. Eskiden üzülüyordum ama artık alıştım. Normal geliyor. İnsanlar konuşmak istiyor, konuşuyor."

"EVLİLİK OLMAK ZORUNDA DEĞİL"

Hande Erçel, evlilik haberleriyle ilgili de şunları söyledi:

"Böyle şeyler kısmet. Böyle bir karar alınsa neden saklayalım, bizden duyarsınız zaten. Şu an her şey çok güzel gidiyor. Böyle bir şey olmak zorunda da değil. Daha çok erken bunları konuşmak için. Bir gün böyle bir karar alırsak söyleriz. Şu an gayet keyifle ilişkimizi yaşıyoruz."