İmamoğlu Cem Yılmaz’ı izlemeye gitti, salon coştu

31 Mart'ta İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçilen, ancak YSK tarafından seçimin yenilenme kararının alınmasının akabinde mazbatası elinden alınan İmamoğlu, KKTC'de Cem Yılmaz'ı izledi.

İmamoğlu Cem Yılmaz’ı izlemeye gitti, salon coştu

Ekrem İmamoğlu, KKTC ziyareti sırasında Cem Yılmaz’ın ‘Diamond – Elite – Platinum’ başıklı stand-up gösterisini de izledi. KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve sanatçı Zülfü Livaneli ile birlikte gösterinin yapılacağı salona giren İmamoğlu, büyük bir coşkuyla karşılandı. İmamoğlu’nu görenler, hep birlikte ayağa kalktı ve “Her şey güzel olacak” diye bağırdı.

Geçtiğimiz günlerde seçimlerin yenilenme kararını eleştiren Cem Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve bazı iktidar temsilcilerinin hedefindeydi. İmamoğlu’nun gösteriyi izlemesi de, “Cem Yılmaz’ı yalnız bırakmadı” şeklinde yorumlandı.

O ANLAR BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Devlet Bahçeli: Cem Yılmaz'ı artık sevemem İlginizi Çekebilir Devlet Bahçeli: Cem Yılmaz'ı artık sevemem Cem Yılmaz'dan bundan sonra kendisini sevmeyecek olan Devlet Bahçeli'ye cevap İlginizi Çekebilir Cem Yılmaz'dan bundan sonra kendisini sevmeyecek olan Devlet Bahçeli'ye cevap