Red Notice Netflix’in en çok izlenen filmi oldu

Netflix, dünya çapında en çok izlenen filmi açıkladı. Buna göre, başrollerini Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot'un paylaştığı Red Notice (Kırmızı Bülten) platformun en çok izlenen filmi oldu.

Red Notice Netflix’in en çok izlenen filmi oldu

Dijital içerik platformu Netflix’in en çok izlenen filmi Red Notice oldu. Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’un başrolünü paylaştığı Red Notice (Kırmızı Bülten) filmi 328,8 milyon izlenme saati ile rekor kırdı. Böylelikle Sandra Bullock’un başrolünde olduğu Bird Box filminin 282 milyon izlenme saatlik rekorunu da geçtiği belirtildi.

CNN International’da yer alan habere göre, dünya çapında Netflix abonelerinin yüzde 50’si filmi görüntüledi. Film, 18 günlük kısa bir sürede Bird Box’un rekorunu geçmiş oldu. Netflix’e göre Red Notice filmi hala 94 ülkede platformdaki en iyi 10 film arasında yer alıyor.

Red Notice filmi, Gadot’un canlandırdığı en çok aranan suçluyu yakalamak için dünyanın en büyük sanat hırsızı [Reynolds] ile cesur bir soygunda ortak olması gereken Johnson tarafından oynanan bir FBI profil uzmanının hikayesini anlatıyor. Film ayrıca geçtiğimiz hafta sonu aynı anda sinemalarda da gösterime girdi.

Rusya'dan Netflix'e inceleme: Eşcinsel propagandası yapıyor İlginizi Çekebilir Rusya'dan Netflix'e inceleme: Eşcinsel propagandası yapıyor BBC derledi: Aralık ayında mutlaka izlenmesi gereken 10 film İlginizi Çekebilir BBC derledi: Aralık ayında mutlaka izlenmesi gereken 10 film Herkes hata yapar: Ünlü oyuncuların en kötü filmleri İlginizi Çekebilir Herkes hata yapar: Ünlü oyuncuların en kötü filmleri
Loading...