Sözcü Plus Giriş

Unutulmaz radyo hatıralarını kitaplaştırdılar

90'lı yılların radyo atmosferini canlandırmak için yola çıkan ve bir yıla yakın süredir Pişman İnsanlar Cemiyeti'ni hazırlayıp, sunan Reha Özcan ve Aytek Teoman, unutulmaz anılarını kitaplaştırdılar.

null
Güncellenme: 09:22, 08/11/2017
Unutulmaz radyo hatıralarını kitaplaştırdılar

90’lı yılların en özlenen özelliklerinden birisi de radyo programlarıydı. Efsane programları milyonlarca insan takip eder, üzerine konuşurdu. 2016’nın Aralık ayında dinleyicilerle buluşan ‘Pişman İnsanlar Cemiyeti’, o dönemin ruhunu dinleyicilere taşımak için yola çıktı.

Reha Özcan ve Aytek Teoman’ın sunduğu program, sadece radyo frekansına sıkışıp kalmadı. Bir yıllık zaman zarfında TEGV yararına konserlere ve radyo geceleri gibi birçok aktiviteye imza attı. İkili, radyodaki hikayelerini şimdi de kitaplaştırdı.

CANLI YAYININ UNUTULMAZ HATIRALARI

Programla aynı isimle çıkan Pişman İnsanlar Cemiyeti kitabı, Reha Özcan ve Aytek Teoman'ın kaleminden dökülen satırların yanısıra, canlı yayında yaşanan hatıraları da barındırıyor. Hemen Kitap etiketiyle okuyucularla buluşan Pişman İnsanlar Cemiyeti, kitabevlerinde ve birçok dijital kitap satış kanalında satışa sunuldu.

Reha Özcan ve Aytek Teoman, 12 Kasım Pazar saat 13:00'te, TÜYAP'ta düzenlenen 36. İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı'nda sevenleri için yeni kitaplarını imzalayacaklar.

İlginizi ÇekebilirAyla Kutlu'ya Onur Ödülü takdim edildiAyla Kutlu'ya Onur Ödülü takdim edildi
Yayınlanma Tarihi:16:18,