Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Usta tiyatrocu Ayşegül Atik hayatını kaybetti
Usta tiyatrocu Ayşegül Atik hayatını kaybetti
Türk tiyatro ve sinemasının önemli isimlerinden oyuncu Ayşegül Atik 72 yaşında hayatını kaybetti. Usta oyuncu uzun bir süredir kanser tedavisi görüyordu.
Kültür Sanat 9 Haziran 2020 - 08:52

Türk Tiyatrosunun önemli değerlerinden ve Yakın Doğu Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi’nin kuruluşundan itibaren Oyunculuk Anasanat Dalı öğretim elemanı olarak görev yapan Ayşegül Atik dün gece hayatını kaybetti..

En Son Babalar Duyar’da anne rolünde izlediğimiz Ayşegül Atik gece 00.10 sularında hayatını kaybetti. Acı haber, meslektaşı , öğretim görevlisi olduğu Yakın Doğu Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi Koordinatörü Çetin Özen’den geldi..

Ayşegül Atik uzun bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

AYŞEGÜL ATİK’İN CENAZESİYLE İLGİLİ DETAYLAR BELLİ OLDU

Tuzla'da bulunan özel bir hastanede, 72 yaşında yaşamını yitiren sanatçı için kültür, sanat ve siyaset çevreleri ile sosyal medyadan binlerce mesaj yayınlandı. Yakınlarının verdiği bilgiye göre, usta sanatçı yarın (10 Haziran Çarşamba), Erenköy'de bulunan Galippaşa Camii'nde kılınacak öğlen namazı sonrası, Maltepe Başıbüyük Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Son güncelleme: 15:28 - 09.06.2020