Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Cengiz kimdir? İşte güzel oyuncu Deniz Cengiz’in hayatı…
Deniz Cengiz kimdir? İşte güzel oyuncu Deniz Cengiz’in hayatı…
Ekranlarda son dönemlerde sık sık görülen Deniz Cengiz birçok kişinin severek izlediği bir oyuncu. Youtube'da ünlü olarak sonrasında televizyon hayatına başlayan Deniz Cengiz'in hayatı şu şekilde...
Magazin 23 Mart 2018 - 13:16

Youtube’da yaptığı yayınlardan bilenen ismi Helin Su Yılmaz olan Deniz Cengiz kimdir? İşte internet dünyasında Youtube’dan televizyon dünyasında dizi oyunculuğuna geçiş yapan Deniz Cengiz’in hayatına dair merak edilen ayrıntılar…

DENİZ CENGİZ KİMDİR? İŞTE HAYATI…

Youtube’da ünlü olan Deniz Cengiz, Helin Su Yılmaz adına yayınladığı komik videolar ile televizyon dünyasınında dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu başarısının ardından oyunculuk serüvenine adım atan Deniz Cengiz 2018 yılında Gülse Birsel’in yönetmenliğini üstlendiği Jet Sosyete dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide İlayda Çıkrıkçıoğlu karakterini canlandırmaktadır. İnternette ise Klavuzu Karga isimli Youtube kanalında videolar paylaşmış ardından Deniz Cengiz Tv ismi ile devam etmiştir.

deniz-cengiz-kimdir_1_1_1519025729

TELEVİZYON EKRANLARINDA İLAYDA ROLÜYLE

Gülse Birsel’in yönetmenliğini üstlendiği Jet Sosyete dizisinde İlayda karakterini canlandıran Deniz Cengiz’in canlandırdığı karakter de dikkat çekiyor. Yılların tekstil markası sahibi olan Çıkrıkçıoğlu ailesinin büyük kızı İlayda cemiyet hayatının ünlü genç kuşak temsilcilerinden. Aile geleneğini takip etmeyip pasta şefliğini seçmiş; çok kibar, asil, zarif, hatta sinameki gibi görünen ama esasında yüze gülüp arkadan konuşan, içten içe kibirli ve herkese tepeden bakan sosyetik bir prenses.