Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dolunay dizisinin Fatoş’u Öznur Serçeler kimdir, kaç yaşında?
Dolunay dizisinin Fatoş’u Öznur Serçeler kimdir, kaç yaşında?
Star TV'nin yeni dizisi Dolunay reyting rekorları kırarken izleyicileri ise Öznur Serçeler kimdir merak ediyor. Oyunculuk hayatı 2011 yılında yayınlanmaya başlanan Hayat Devam Ediyor ile başlayan güzel oyuncu yeni dizisi Dolunay'daki performansı ile göz dolduruyor. Peki Öznur Serçeler kimdir, kaç yaşında, nereli boyu kaç?
Magazin 25 Temmuz 2017 - 23:18

İşte Öznur Serçeler biyografisi… Dolunay dizisinde Fatoş karakterine can veren Öznur Serçeler daha önce Hayat Devam Ediyor ve Emret Komutanım gibi dizlerde rol almıştır. Daha önce müzik eğitimi alan oyuncu dizi en son olarak 2016 yılında yayınlana Hayati Tehlike adlı filmde rol almıştır.

ÖZNUR SERÇELER KİMDİR?

Öznur Serçeler 1 Ocak 1987 yılında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. 2001 yılında müzük eğitimine Mersin Devlet Konservatuarı’nda başlayan güzel oyuncu Türkol Çankaya ile çalışmıştır. 2003 yılında ise Bilken Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi burslu olarak kazandı. Bilkent Üniversitesi’nde farklı sanatsal çalışmalarda yer alan Öznur Serçeler  2007’de Youth Orchestra’nın konserlerinde yer almıştır.

Oyunculuk kariyerine Hayat Devam Ediyor ve Nuri dizileri ile 2011 yılında başlamıştır. Emret Komutanım ve Boynu Bükükler gibi dizlerde oynayan Serçeler 30 yaşında ve 1.72 boyundadır.

Son güncelleme: 19:27 - 01.08.2017