Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Enes Batur Survivor’da yarıştı! Enes Batur girdiği iddiayı kazanabildi mi?
Enes Batur Survivor’da yarıştı! Enes Batur girdiği iddiayı kazanabildi mi?
Survivor yeni bölümde yarışmacılar Enes Batur sürprizi ile karşılaşta. Konuk olarak adaya gelen Enes Batur, Siyah takım yarışmacılarından Emre ile iddiaya girerek zorlu parkurda yarıştı. Eğlenceli anlara sahne olan yarışma ardından iddiayı kaybedenin başından aşağı buzlu su döküldü.
Magazin 15 Haziran 2019 - 22:00

Survivor’da finale adım adım ilerlerken zorlu dokunulmazlık oyunu öncesinde Enes Batur adayı ziyaret etti. Zorlu parkurda yarışmak istediğini dile getiren Enes Batur, Survivor yarışmacısı Emre ile mini bir iddiaya girdi. Yaptıklara anlaşmaya göre eğer Enes Batur parkuru 100 saniyeden aşağı sürede tamamlarsa Emre’nin başından aşağı buzlu dökecek, aksi halinde Emre, Enes Batur’un başından aşağı su dökecek.


SURVİVOR’DA ENES BATUR YARIŞTI

Enes Batur, zorlu parkura ilk çıktığı anda havuzdan atmakta tereddüt etmesine rağmen atlayışı ardından başarılı bir performans sergiledi. İlk denemesin yeterli süre içerisinde parkuru tamamlamakta zorlanan Enes, ikinci denemesinde daha başarılı bir grafik çizdi.

 

İkinci denemede 100 saniye içerisinde parkuru başarıyla tamamlamayı başarınca iddiayı kazanan taraf oldu ve Emre’nin başından aşağı buzlu suyu döktü.

Etiketler