Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hekimoğlu neden yok? Hekimoğlu dizisinin 3. bölümü ne zaman yayınlanacak?
Hekimoğlu neden yok? Hekimoğlu dizisinin 3. bölümü ne zaman yayınlanacak?
Dr. House dizisinden uyarlama olan Hekimoğlu dizisi Salı akşamları Kanal D ekranlarından seyircisi ile buluşuyor ancak bu hafta yılbaşı tatili nedeniyle yayınlanmayacak. Peki Hekimoğlu'nun 3. bölümü ne zaman?
Magazin 31 Aralık 2019 - 14:34

Hekimoğlu’nun 3. yeni bölümünün yayınlanacağı günün yılbaşı akşamına denk gelmesiyle izleyiciler, Hekimoğlu’nun yeni bölümünün ne zaman olacağını merak ediyor. Hekimoğlu dizisinin 3. yeni bölümünün 7 Ocak Salı yayınlanması bekleniyor.

hekimoğlu sözcü ile ilgili görsel sonucu"

HEKİMOĞLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Liselerarası erkek basketbol müsabakasında karşı takımdan bir oyuncuyla çarpışan 16 yaşındaki Deniz, geçirdiği sarsıntı sonrasında kendini İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acilinde bulur. Çift görme ve gece terörü atakları yaşamaya başlayan Deniz ‘i inceleyen doktorlar yaşadığı rahatsızlıkların sebebini bir türlü bulamaz. O sırada inceleyecekleri yeni bir vaka arayışında olan genç doktorlarımızdan Zeynep, Deniz'in durumunu öğrenir ve dosyayı Ateş Hekimoğlu'na getirir. Hekimoğlu hastanın geçirdiği gece terörü ataklarını duyar duymaz herkesi şaşırtacak bir şekilde vakayı almaya gönüllü olur.

Bütün bunlar yaşanırken Orhan'ın özel hayatında da birtakım değişiklikler olmaktadır. Tek dostunun yaşadıklarına kayıtsız kalmayan Ateş, Orhan'ın hayatındaki bulmacayı da çözmeye kararlıdır.

Hekimoğlu, Deniz'in hastalığını incelerken, her türlü ipucunu değerlendirirken, akla gelmedik yöntemler de kullanır. Sınırları zorladıkça hem çocuğun ebeveynleriyle hem de İpek'le çatışmalar yaşar. Ne olursa olsun bildiğini okuyan Hekimoğlu herkesin yalan söylediği bu dünyada bir hayat daha kurtarmak için ne kadar ileri gidecektir.