Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlhan Şen kimdir? İlhan Şen nereli ve kaç yaşında?
İlhan Şen kimdir? İlhan Şen nereli ve kaç yaşında?
İlhan Şen, 1987 doğumludur. Şahin Tepesi adlı dizi ile oyunculuk kariyerine adım atan İlhan Şen hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde... İlhan Şen nereli ve kaç yaşında?
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Şubat 2019 - 11:12

Şu sıralar ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde, Erman karakterini canlandıran İlhan Şen hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… İlhan Şen kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

İLHAN ŞEN KİMDİR?

İlhan Şen, 19 Aralık 1987 yılında Bulgaristan’da doğmuştur. İlhan Şen ailesi ile birlikte 2 yaşında iken İstanbul'a yerleşmiştir. İlköğretim ve Ortaokulu İstanbul'da tamamlamış ardından üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde tamamlamıştır.

2008 yılında katıldığı Türkiye'nin en iyi model yarışmasında finalist oldu ancak En İyi Mayo Modeli seçildi. 2009 yılında ise Türkiye'nin En İyi Modeli seçildi. Daha sonra Bulgaristan'da düzenlenen Dünyanın En İyi Modeli yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve Avrupa'nın En İyi Modeli seçildi. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine Şahin Tepesi adlı dizi ile adım atmıştır.

Şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Erman Façalı karakterine hayat veren İlhan Şen, 1.89 metre boyunda, 82 kilo ve Yay burcudur.

İlhan Şen’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Erman Façalı) (TV Dizisi)
2018 – Şahin Tepesi (Mete) (TV Dizisi)
2018 – Mehmed: Bir Cihan Fatihi (TV Dizisi)