Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahin Irmak kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Şahin Irmak’ın oynadığı filmler…
Şahin Irmak kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Şahin Irmak’ın oynadığı filmler…
Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile yıldızı parlayan Şahin Irmak bu akşam Beyaz Show'a konuk olacak. Genellikle komedi dizi ve filmleri ile tanınan Şahin Irmak kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Şahin Irmak'ın oynadığı filmler ve hayatına dair tüm merak edilenler...
Magazin 16 Mart 2018 - 14:09

Başarılı oyuncu Şahin Irmak, Entelköy Efeköy’e karşı filminde muhtar rolünü canlandırdı. İzmir doğumlu olan Şahin Irmak’ın hayatı ve filmleri merak ediliyor. Haberimizden Şahin Irmak kimdir, kaç yaşında ve nereli sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

ŞAHİN IRMAK KİMDİR?

Şahin Irmak, 29 Eylül 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Karayılan dizisinde “Şiro” rolüyle ve Kanal D’de yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar programındaki çeşitli rolleri ile yıldızı parladı. Aşağı Yukarı Yemişlililer adlı dizisinde “Sülo” (Süleyman) karakterini canlandırdı. Entelköy Efeköy’e Karşı sinema filminde ilk başrol deneyimini yaşadı. Yeni yayın döneminde Nurgül Yeşilçay ile Sultan adlı dizide başrol oynadı.

Irmak, Ekim 2015’te İstanbul 19. Ağır Ceza Mankemesi’nin kararınca “uyuşturucu kullanmak” suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı, “örgüt kurmak, yönetmek ve üye olmak” suçundan beraat etti. Mahkeme, hapis cezasının bir yıldan daha az olması nedeniyle cezayı erteledi.

Şahin Irmak, 2 yıldır beraber olduğu, Asena Tuğal ile nişanlanmıştır.
sahin-irmak-asena-tugal

OYNADIĞI FİLMLER

Entelköy Efeköy’e Karşı (2011) – Muhtar Ali
Kutsal Damacana: Dracoola (2011) – Drakula
Çok Filim Hareketler Bunlar (2010) – Kazım
Neşeli Hayat (2009) – Serkan
Kutsal Damacana (2007) – Doktor
Beynelmilel (2006) – Şahin
Gönül Yarası (2004) – Barmen
Git Başımdan (2015) – Latif Selamsız
Yok Artık 2 (2016) – Berber Adnan
Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul (2017) – Deli Dumrul