Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Sayan, İbrahim Erkal için dua istedi
Seda Sayan, İbrahim Erkal için dua istedi
Beyin kanaması teşhisiyle tedavi gören İbrahim Erkal için dostları hastaneye akın ediyor. Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili son açıklamalar geldi. Sağlık Bakanı Recep Akdağ da son bilgileri paylaştı.
Magazin 13 Nisan 2017 - 13:27

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgül, Seda Sayan ve Faik Öztürk hastaneye gelenler arasındaydı.

seda-sayan-ic

Ziyaret öncesinde kısa bir açıklama yapan Akgül, “İlk 24 saati daha henüz doldurmadık bu çok önemli. Arkasından 72 saati bekleyeceğiz. Yapılması gereken müdahale tıbbı olarak yapıldı. Her hangi bir değişiklik yok. Çeşitli haberler çıkıyor, yanlış şeyler arkadaşlar. Bunlar günahtır, yazıktır, onun da ailesi var” dedi. Seda Sayan ise “Dua edeceğiz” diye konuştu.

SAĞLIK BAKANI AKDAĞ’DAN AÇIKLAMA

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, beyin kanaması geçiren ve ameliyat edilen ünlü sarkıcı İbrahim Erkal'ın sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı. Bakan Recep Akdağ, “Bu sabah İbrahim Erkal kardeşimle ilgili malumat aldık. Dün de görüşmüştüm başhekimle. Maalesef durumu ciddiyetini muhafaza ediyor. Her hangi bir olumlu yöne doğru hastalığında gitme eğilimi yok. Arkadaşlarımız gayret ediyorlar” diye konuştu.

 

Son güncelleme: 14:15 - 13.04.2017