Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serkay Tütüncü kimdir? Serkay Tütüncü nereli ve kaç yaşında?
Serkay Tütüncü kimdir? Serkay Tütüncü nereli ve kaç yaşında?
Serkay Tütüncü, 1991 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini İnsanlık Suçu isimli dizi ile yaşayan Serkay Tütüncü hakkında merak edilenler haberimizde... Serkay Tütüncü nereli ve kaç yaşında?
Magazin 14 Haziran 2019 - 10:08

Şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Volkan Çekerek karakterini canlandıran Serkay Tütüncü hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Serkay Tütüncü kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir Tire’de doğmuştur. Eğitimini Ege Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Serkay Tütüncü, İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında forma giydi. 2016 yılında Survivor yarışmasına katıldı. Gönüllüler takımında yarıştı. Survivor bittikten sonra oyunculuğa da adım attı. 2016 yılında TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 2018 yılında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı.

Serkay Tütüncü geçtiğimiz senelerde Survivor kadrosunda yer almıştı.

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Volkan karakterine hayat veren Serkay Tütüncü, 1,78 metre boyunda, 76 kilo ve Kova burcudur.

Serkay Tütüncü’nün rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Afili Aşk (Volkan Çekerek) (TV Dizisi)
2018 – İnsanlık Suçu (Gökhan) (TV Dizisi)