Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Wilma Elles Türk vatandaşı oldu
Wilma Elles Türk vatandaşı oldu
Başarılı oyuncu Wilma Elles, başvurusunu yaptığı Türk vatandaşlığına kabul edildi.
Magazin 4 Nisan 2016 - 15:26

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisiyle başlayan Türkiye macerası yine burada tanıştığı Kerem Göğüş ile evliliğe giden Wilma Elles, Türkiye macerasında yeni bir sayfa açtı. Türkiye’de milyonların “Caroline” rolüyle tanıdığı Almanyalı oyuncu Wilma Elles’in Türk vatandaşlığı aldığı belirtildi. Elles’in Türk vatandaşlığı haberini aldığında sevinç çığlıkları attığı ifade edilen açıklamada, Elles’in Türk bayrağını öperek, Türk eşi ile sevinçli haberi kutladığı aktarıldı.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

Açıklamada görüşlerine yer verilen Elles, “Bu benim için ayrıca gurur verici bir karar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'na teşekkürlerimi sunuyorum. Beni çok mutlu ettiniz. Ne mutlu Türküm diyene!” ifadelerini kullandı.

NÜFUS CÜZDANINI PAYLAŞTI

Başarılı oyuncu Wilma Elles, Türk vatandaşlığına geçtikten sonra yaşadığı mutluluğu aynı zamanda sosyal medya hesabından yaptığı yeni kimlik paylaşımıyla taçlandırdı.

 

Son güncelleme: 07:47 - 05.04.2016