Sözcü Plus Giriş

Yanlışlıkla antifriz içen Sumru Yavrucuk hastanede

Tiyatro ve sinemanın başaralı oyuncularından 57 yaşındaki Sumru Yavrucuk, Güzellik Kraliçesi isimli oyunda yanlışlıkla antifriz içerek zehirlendi. Yaşanan bu olayın ardından Yavrucuk, hemen hastaneye kaldırıldı. Taburcu olan Yavrucuk, "Mizansen gereği içmem gereken su bardağına, yanlışlıkla adblue sıvısı konmuş. Gerekli tedavi uygulandı" dedi.

Güncellenme: 12:13, 05/12/2018
Yanlışlıkla antifriz içen Sumru Yavrucuk hastanede

Mustafa SARIİPEK/MUĞLA

Muğla’nın Marmaris İlçe Belediyesi'nin bir ay sürecek yılbaşı etkinliklerinde Armutalan Kültür Merkezi'nde Leeanane'nin Güzellik Kraliçesi isimli oyunda sahne alan sinema, tiyatro, yönetmen ve dizi oyuncusu Sumru Yavrucuk rol aldığı oyunda kendisine su diye verilen antifrizi içerek kusmaya başlayınca hastaneye kaldırıldı.

guzellikkralicesioyunu
sumru-yavrucuk

Sumru Yavrucuk, Leeanane'nin Güzellik Kraliçesi oyunundan sonra zehirlendi.


SAĞLIK DURUMU İYİ

Yapılan ilk müdahalenin ardından hayati tehlikeyi atlatan Yavrucuk, bir süre hastanede kaldı. Yavrucuk'un hayati tehlikesi bulunmuyor. Bu arada Yavrucuk’a içirilen antifrizin oyun alanında ne aradığı, ne amaçla orada olduğu emniyet yetkililerince de incelendi.

TABURCU EDİLDİ

Sumru Yavrucuk, Instagram hesabından bir açıklama yaparak, “Dün akşamki oyun sırasında, mizansen gereği içmem gereken su bardağına, yanlışlıkla adblue sıvısı konmuş. Gerekli tedavi uygulandı. Az önce taburcu oldum. Bu akşam Bodrum’da oynuyorum. Benim için endişelenen herkese teşekkür ederim” dedi.
sumru-yavrucuk-instagram

Yayınlanma Tarihi:09:51,