Demet Akalın 590 bin TL ile sokağa çıktı!

Ünlü şarkıcı ve besteci Ayla Çelik, geçtiğimiz gün Bebek’te bulunan bir mekanda arkadaşlarıyla birlikte doğum gününü kutladı. Aralarında Demet Akalın, Metin Arolat, Kuşum Aydın ve Şeyda Coşkun gibi isimlerin olduğu kutlamada, konuklar tarzlarıyla da dikkat çekti!

Demet Akalın 590 bin TL ile sokağa çıktı!

DEMET AKALIN doğum gününe üzerinde bir servetle katılmış. Pilili yeşil eteği Zara’dan ve fiyatı 230 TL. Parmağındaki tek taş pırlantası 500 bin TL, Rolex marka saati 80 bin TL, Versace sweatshirt’ü 8200 TL ve Fendi gözlüğü 1400 TL değerinde. Yani toplamda 5 yüz 89 bin 830 TL… Ne var ki yüzük ve saatin fiyatını çıkarırsak 10 bin TL’ye daha iyi bir kombin yapabilirdi!
demetAYLA ÇELİK’in kıyafeti günlük hayatta göze batmayabilirdi ama doğum günü olan biri için oldukça vasattı. Rahatlığı tercih etmiş olsa bile, bu özel gününde daha şık bir kıyafet tercih edebilirdi. Üzerindeki en iyi parça siyah kovboy botlarıydı…
ayla-celik-1ŞEYDA COŞKUN ise kış aylarında değilmişiz de sanki yaza giriş yapıyormuşçasına tiril tiril, transparan bir elbise tercih etmiş. Mevsimsiz mix&match akımının yükselişe geçtiği bir dönemde dahi olsak, yine de dikkat etmekte fayda var. Mazallah üşütüp hasta olabilirsiniz.
seydacoskunMETİN AROLAT rahat ve oversize parçalarla oldukça tarz görünüyor. Salaş tişörtü, bol ve kısa paça jean pantolonu, kürklü montu, ayakkabı ve pantolon arasından görünen çoraplarıyla davete katılan kadınlardan daha iyi görünüyordu…
metin-arolat-1KUŞUM AYDIN yine Metin Arolat gibi Gucci terlikleri, Gucci çantası ve siyah kıyafet kombini ile şık görünüyor.

hkn_4469