Olay, Los Angeleslı rapçinin ara sıra kız arkadaşı Jaidyn Alexis ile birlikte ev sahipliği yaptığı bir etkinlikte meydana geldi.

Konsere katılan bazı kişilerin sosyal medyadaki ifadelerine göre Alexis, seyirciler arasında yer alan bir kadını kendisine buz atmakla suçladı.

Ancak sosyal medyada dolaşan hiçbir videoda buz atma olayı görülmüyor.

Çekilen videolar, Alexis'in güvenlik görevlileri tarafından fiziksel olarak zor tutulduğunu gösteriyor çünkü sahneden itilen kadın bir şey attığını inkar ediyor.

26 yaşındaki Blueface, Kasım 2022'de Las Vegas'taki bir striptiz kulübünde cinayete teşebbüsle suçlandığı kavga nedeniyle şu anda denetimli serbestlik altında. Suçu daha sonrasında silahın ateşlenmesine indirgendi.

Yaşanan tuhaf olay üzerine sosyal medyaya akın eden hayranlar, “Umarım kadın, arkadaşlarının nerede olduğuna dair suç duyurusunda bulunur. Hepimiz onun ve Blue'nun üzerine atlardık. Hahaha” derken bir başkası da, "Vay canına, Bayan Blueface saygısızlık edildiğini hissetti, bu yüzden onu görmek için para ödeyen bir kıza elle müdahale etti, onun hala özgürce dolaşmasından tiksiniyorum, onu şimdiden kilit altına alın" yorumunda bulundu.