Bir zamanların altın çifti, cuma günü Kaliforniya'nın Pacific Palisades kentinde oğulları Henry'nin lise mezuniyetine katılırken yeniden bir araya geldi.

2005 yılında evlenen eski çift, 7 yıl aradan sonra 2012'de ayrıldıklarını duyurdu. Boşanmaları ise 2 yıl sonra kesinleşti.

Hem 51 yaşındaki Alman süpermodel hem de 61 yaşındaki İngiliz şarkıcı, 18 yaşındaki oğullarının mezuniyet töreninde oldukça keyifli görünüyordu.

Klum mezuniyet törenine eşi Alman müzisyen Tom Kaulitz ile katıldı ve Seal'e de eski kız arkadaşı olan asistanı Laura Strayer eşlik etti.

BİRLİKTE FOTOĞRAF ÇEKİLMEDİLER

Eski çift, Henry ile birlikte, 17 yaşındaki Johan ve 14 yaşındaki Lou'nun da ebeveynleri. Seal aynı zamanda Klum'un eski sevgilisi Flavio Briatore'den olan 20 yaşındaki kızı Leni'nin de üvey babası. 

Mezuniyet töreninde Klum, soluk pembe ince çizgili ceketi ve uyumlu pantolonuyla şık bir figür sergiledi. Ayrıca kırmızı renkli bir gözlük taktı ve dalgalı sarı saçlarını serbest bir şekilde omuzlarına bıraktı.

2019 yılında evlendiği 34 yaşındaki kocası Kaulitz de, siyah bol gömlek ve uyumlu pantolonun yanı sıra güneş gözlüğü de tercih etti.

Seal siyah takım elbise ve beyaz gömlekle şık görünürken, Strayer de beyaz ve gri çizgili midi elbiseyle dikkatleri üzerine çekti.

Klum ve Seal etkinlikte birlikte fotoğraf çektirirken görülmedi, bunun yerine oğulları ve partnerleriyle fotoğraf çekilmeyi tercih ettiler.