Geçtiğimiz yıl doğum yapan ABD’li aktris Hilary Swank, çarşamba günü Instagram hesabını kullanarak ikiz çocuklarını paylaştı.

Plajda kumlara oturttuğu 10 aylık bebeklerine "Aya" ve "Ohm" isimleri yazılan kıyafetler giydiren 49 yaşındaki Swank, “Önümüzde yeni filmimi ve eğlenceli işbirliğimi paylaşacağım talk şovlarla dolu yoğun bir hafta var ama önce iki küçük aşkımın isimlerini sizlerle paylaşmak için daha iyi bir gün olabilir mi diye düşündüm. Sevgililer Günü Kutlu Olsun. Not: Başka kimin kumun yenilebilir olduğunu düşünen bebekleri var?” diye yazdı.

Swank'ın kızı Aya, beyaz bir güneş şapkasıyla pembe çilek desenli bir deniz kıyafeti giyerken, oğlan çocuğu Ohm’un da balık desenli mavi bir mayo giydiği görüldü.

Ünlü oyuncu daha önce Nisan 2023'te ikizleri dünyaya getirdiğini açıklamıştı. O ve eşi Philip Schneider 2018 yılından beri evliler.

Swank hamilelik haberini Ekim 2022'de "Günaydın Amerika" isimli sabah programında paylaştı.

"Bu uzun zamandır istediğim bir şeydi" diyen ünlü oyuncu, “Bundan sonraki işim anne olmak. Ve sadece bir değil, iki tane.” diyerek ikiz beklediğini duyurdu.