Türkiye’nin kripto para borsalarından ICRYPEX, şeffaf blok zinciri altyapısıyla geliştirdiği ICPX Token’ı global borsalarda listelemeye başladı.

MetaMask, Trust Wallet gibi önde gelen kripto cüzdan servisleriyle entegre, Avalanche C-Chain akıllı sözleşmesiyle üretilen ve sayısız avantaj sunan ICPX Token, 23 Şubat Cuma gününden itibaren MEXC Global, BitMart ve Azbit borsalarında yerini aldı.

MEXC Global, BitMart ve Azbit borsalarında aynı anda listelenen ICPX Token bu hamle ile teknolojisini tüm dünyadaki milyonlarca kullanıcıya ulaştırmış oluyor. Sınırlı sayıdaki dolaşımdaki arzı, özel olarak hassasiyetle kurgulanan altyapısı ve token ekonomisi ile ICPX Token dikkat çekiyor. Geniş bir topluluğa sahip olan ICPX Token bu listeleme ile Asya, Latin Amerika ve Avrupa’da kitlelere ulaşıyor.

Ağ üzerinde stake edilen ICPX Token, ICRYPEX’in hali hazırda olan ve 2024 yol haritasında güçlü bir şekilde bahsettiği, Likidite Kazanç Paylaşımı (Liquidity Farming), İkili Yatırım (Dual Investment) ve onlarca yapılandırılmış finansal varlık için temel ürün olarak konumlandırılmış durumda. Diğer taraftan, ICRYPEX’in hali hazırdaki NFT platformu ve 2024’te canlıya alınacak olan benzersiz cüzdan servisi için de ICPX Token merkez ürün olarak yer alıyor. 

ICPX Token sahipleri ICRYPEX borsasındaki ön token listelemelerine erken avantajlı olarak katılabilecek. Ayrıca ICPX Token sahipleri ICRYPEX borsasında indirimli olarak işlem de yapabilecek.

ICRYPEX Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp İçer, ICPX Token’ı çıkarmalarındaki asıl amaçlarının kullanıcılar nezdinde katma değeri olan bir proje olmasını hedeflediklerinin altını çizerek, “Türkiye’deki öncü konumunuzu bu dönemde, ICRYPEX olarak global entegrasyonlarımıza hız kazandırdık. Global kripto para ekosisteminde olan ürünleri de çok yakın süre içerisinde bünyemize entegre ederek ICPX Token’ın tüm bu hizmetlerde temel fonksiyonel ürün olmasını istedik. Çeşitli Avrupa ülkelerinde VASP lisanslarımız, 7/24 kullanıcı desteğimiz bulunmakta. Halihazırda dünyanın farklı coğrafyalarından kullanıcı alıyoruz, küresel ödeme hizmetleri aracıları ile çalışıyoruz. ICPX token ile global borsalarda listelenmemiz hem ülkemiz hem de blok zinciri ekosistemi için çok önemli bir fırsat. Şu anda üç borsa ile başladık ve iş birliklerimiz dünyada farklı coğrafyaları kapsayan büyük borsalar ile artarak gelişecek.” dedi.