Galatasaray Daikin Kadın Voleybol Takımı, milli voleybolcu İlkin Aydın ile iki yıllık sözleşme yeniledi.

Kulüp tarafından yapılan duyuruya göre, Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park'taki imza töreninin ardından, İlkin Aydın kulüp başkanı Dursun Özbek ile bir araya geldi.

Dursun Özbek, İlkin Aydın'ın uzun süredir takımda olduğunu vurgulayarak, "İlkin bizim medarı iftiharımız voleybolda. Çok başarılı gidiyor, inşallah uzun yıllar hem milli takımda hem Galatasaray'da hizmet edecek. Ben kendisine başarılar diliyorum. Kalmayı tercih ettiği için de kulübüm adına kendisine teşekkür ediyorum. Biz de önümüzdeki sene takımı daha kuvvetli bir kadro ile farklılaştıracağız. Başarılar diliyorum, Allah utandırmasın." dedi.

İlkin Aydın ise Galatasaray Daikin'de kariyerine devam edeceği için duyduğu mutluluğu ifade etti ve, "Öncelikle desteklerinden dolayı Başkanıma teşekkür etmek istiyorum. Umarım daha güçlü bir Galatasaray ile tekrardan ligde savaşa girebiliriz. İki sene daha Galatasaray forması terleteceğim için çok mutluyum. Galatasaray'a geldiğimde 17 yaşındaydım. Galatasaray'ı en iyi halinde, en iyi halimle temsil etmek istiyorum. Ayrıca kimse merak etmesin, babalar sözünü tutar." şeklinde konuştu.