54 yaşındaki ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, 81. Altın Küre Ödülleri'ne hazırlanırken Instagram'dan kıyafetini paylaştı ve bu sırada evinin bazı bölümlerini de sergiledi.

Gül motifleriyle süslenmiş soluk pembe straplez elbisesiyle poz veren Lopez, arka planda da lüks evini gözler önüne serdi. 

Çiftin görkemli evinde göze çarpan ilk ayrıntı kestane ve krom rengi sandalyelerin bulunduğu yemek odasındaki 3 milyon TL’lik (100 bin dolarlık) devasa avize oldu.

Başka bir karede de kanepe ve pufla tamamlanan lüks ve ferah giyinme odası görüldü.

Solda onun ve Affleck'in çerçeveli fotoğraflarının yanı sıra bir lamba ve siyah sabit hat bulunan küçük bir masa yer alırken sağda yosun yeşili bir puf ve bir elbiseler görülüyor.

Kasım ayında da arka bahçesini gösteren Lopez, yeni albümü "This Is Me... Now"ın tanıtımını yaptı. Bu sırada çevredeki dağların manzarasına sahip Kaliforniya'daki Bel-Air arazisinin çimlerinde yürüdü.

Yüzme havuzunun maliyeti yaklaşık 4,4 milyon TL (150.000 dolar) çünkü ortalama bir havuzdan yaklaşık üç kat daha büyük.

Yeni albüm "This Is Me... Now", yaklaşık 20 yıl önce nişanlarını sonlandırdıktan sonra Affleck'e olan yeniden alevlenen aşklarını konu alıyor. 16 Şubat 2024'te piyasaya çıkacak yeni şarkıların yanı sıra bir de film yer alacak.