John Lennon'un oğlu Sean Ono Lennon, 'Primrose Hill' adlı yeni bir şarkı için Paul ve Linda McCartney'nin oğlu James McCartney ile bir araya geldi.

48 yaşındaki Lennon ile 46 yaşındaki McCartney arasındaki ilk işbirliği olan çalışma için McCartney sosyal medyada şöyle yazdı: "Bugün yakın arkadaşım (Sean Ono Lennon) ile birlikte yazdığımız şarkıyı paylaşmaktan büyük heyecan duyuyorum. Bu şarkının yayınlanmasıyla birlikte gerçekten de ilerlemeye başladığımızı hissediyoruz ve müziği sizinle paylaşmaya devam edeceğim için çok heyecanlıyım."

Paul McCartney de oğlunun şarkısını tanıtmak için sosyal medyayı kullandı: “Oğlum James'in 'Primrose Hill' adında yeni bir şarkısı var, şuna bir bakın! Ve şarkının ortak yazarı Sean Ono Lennon'a da kucak dolusu sevgiler."

James McCartney, aynı zamanda 'Primrose Hill'in klibi için bir yarışma da düzenliyor. Yarışma herkese açık ve gönderilen videonun aşk ve romantizmin özünü yakalaması bekleniyor.

'Primrose Hill', McCartney'nin 2016'dan bu yana ilk albümü olan 'Beautiful' ile şubat ayında geri dönmesinin ardından bu yılki ikinci albümü. Sean Ono Lennon'ın 'Asterisms' adlı albümü ise bu yılın başlarında çıktı.