Rapçi Kanye West, eşi Bianca Censori'nin (29) yüz maskesi ve dar mayoyla yemek pişirdiği müstehcen bir fotoğraf yayınladı ancak bu hareket, sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu.

46 yaşındaki rapçi, 2022 yılında evlendiği mimari tasarımcı Censori’nin müstehcen fotoğraflarını sık sık sosyal medyada paylaşıyor.

Her gönderi yoğun bir ilgi görüyor ancak bu son fotoğraf, West’in, eşinin zihnini kontrolü altında tuttuğunu ve Censori’nin ise bilincinin yerinde olmadığını öne sürdü.

Gönderiye yorum yapan bir sosyal medya kullanıcısı, "Bu gerçekten mide bulandırıcı" derken bir başkası, "Neden kimse bu kadına müdahale etmiyor ve yardım etmiyor? Burada yemek pişirildiğini sanmıyorum, pişen sanırım onun beyni!" derken üçüncü bir kişi de, "Tehlikeli bir psikolojik oyunun içinde sıkışıp kaldı. Onun kölesi olmuş ve bu gerçekten üzücü." dedi.

YAKINLARI DA ENDİŞELİ

Ancak herkes Censori'nin West'in zihin kontrolü altında olduğunu düşünmüyor; bazıları onun bir yetişkin olduğunu ve kendi başına düşünebileceğini belirtiyor.

Bir hayranları, "Neredeyse kendi kararlarını verebilen bir yetişkin gibi." diyerek çifti savundu.

Ancak Censori'yle ilgili endişeler sadece sosyal medyada değil. Geçmişte de bazı yakınlarının onun için endişelendiği söyleniyordu.

Eylül 2023'te Daily Mail'e konuşan bir kaynak, "Bianca sıkışıp kaldı ve arkadaşları onu kurtarmaya çalışıyor, ancak Kanye'nin etrafına koyduğu ablukalar nedeniyle kimse bunu yapamıyor" dedi.