Rapçi ve girişimci Kanye West, yaptığı paylaşımlarla sık sık sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuluyor. Mimari tasarımcı eşi Bianca Censori’nin (29) müstehcen fotoğraflarını paylaşan West, gönderilerinin arkasında durdu. 

"Hepinize, karımı üç kez bilerek paylaştığımı söylemek istiyorum" diyen 46 yaşındaki rapçi, “Demek istediğim albümü çıkardım. Ve insanlar hala yorumlarda 'Neden karını paylaşıyorsun?' diyorlar.” 

"O yüzden asla olumsuz bir şey söylemeyin. Profilimi beğenmiyorsanız ve paylaştıklarımı beğenmiyorsanız, gidin kendinizle uğraşın. Cidden, beni - kralı - rahat bırakın.” şeklinde veryansın etti.

“İFLASIMA İKİ AY KALMIŞTI”

Özel hayatındaki çalkantılar dışında kariyeri hakkında da konuşan West, iflasına 2 ay kaldığını iddia etti. Ünlü rapçi Yahudi karşıtı söylemleri nedeniyle iptal kültürüne maruz bırakılmıştı.

Tartışmalı fikirleri nedeniyle birçok markayla anlaşmaları iptal edilen West, bir yıl aradan sonra çıkardığı yeni albümü "Vultures"ın ve Yeezy Super Bowl reklamının başarısı hakkında konuştu.

West, pazartesi günü Las Vegas'taki Super Bowl şampiyonluk maçından döndükten sonra LAX Havalimanı'nda, “Hepinize karşı dürüst olacağım. İflas etmeme iki ay kalmıştı ve sahip olduğum her şeyi buna yatırdım.”

"İtalya'ya taşındık ve hayatta kaldık. İptal kültüründen kurtulduk. 1 numaraya geri döndük.”

"Müzik, kıyafet ve hayran kitlesi gibi çeşitli kalemlere sahip olmasaydım beni yok edebilirlerdi. Fakat tüm bunlara sahip olduğum için, bir şekilde burada, bu evrenin içinde savaşabilecek durumdayım." şeklinde konuştu.