Kim Kardashian ile ayrılığı, antisemitik paylaşımları, yeni eşiyle verdiği pozlar... Hiç şüphesiz gösteri dünyasının skandallara doymayan isimlerinden biri de Kanye West.

West, yaz aylarında eşi Cencori ile tatildeyken uygunsuz bir şekilde verdiği görüntüler ve kıyafet tercihleriyle sık sık gündeme gelmiş ve sert bir şekilde eleştirilmişti.

Anlaşılan ünlü şarkıcı, bu durumdan pek de rahatsız olmamış ve eşi Bianca Cencori'nin kıyafetleriyle ilgili yeni bir paylaşım daha yaptı. West, eşi Bianca Censori'nin 2024'te daha da az kıyafet giyeceğini açıkladı.

Ye olarak da bilinen tartışmalı rapçi, Cencori'nin üç ayrı fotoğrafını 18,4 milyon takipçili hesabında yayınladı ve bunlardan birinde "Bu yıl pantolon yok" diye yazdı.

West'in paylaşımları üzerine takipçileri de çok sayıda yorum aldı. Pek çok kişi Cencori'yi, West'in ilk eşi Kim Kardashian'a benzetti. 

West ve Kardashian ayrıldıktan sonra ünlü rapçi eski eşini ve o dönem beraber olduğu sevgilisini sık sık tacize varan boyutlarda rahatsız etti. Acak sonradan basına yansıyan haberlere göre; West ve Kardashian Aralık 2022'de boşandıktan sadece bir ay sonra Cencori ve West evlenmiş.

Geçtiğimiz aylarda da Cencori ve West'in ayrıldığı konuşulmuş, hatta Cencori'nin ailesinin bu ilişkiyi kesinlikle onaylamadığı belirtilmişti. Çifte yakın bazı kaynaklar, Cencori'nin yorgun olduğunu, artık bebek bakıcılığı yapmak zorunda kalmaktan sıkıldığını belirtirken, "Bianca onun ilgi arayışından gerçekten bıktı ve onun gerçekte kim olduğunu biliyor" dedi.