Kate Middleton, Galler Prensi ve İngiltere Kraliyeti'nin bir numaralı varisi eşi Prens William'a, Güney Kore Devlet Başkanı Yoon Suk Yeol ve eşinin İngiltere'ye yaptığı resmi ziyaretlerinde eşlik etti. Galler Prensesi, Jane Taylor imzalı çarpıcı bir kırmızı şapka ve Catherine Walker & Co. imzalı kırmızı yün pelerini ve yırtmacıyla dikkat çekti.
Kate Middleton yırtmacıyla dikkat çekti...
Tanışmanın ardından çiftler, törensel karşılama için 75 yaşındaki Kral 3. Charles ve 76 yaşındaki eşi Kraliçe Camilla ile tanışmak üzere Londra'daki At Muhafızları Geçit Töreni'ne geldi. Prenses Kate, babasını ve Camilla'yı selamlamak için vücudunu eğerek Prens William'ın arkasında merdivenlerden yukarı çıkarken tepede durdu ve Kral'a mükemmel bir reverans yaptı.
Kral 3. Charles'a reverans yaptığı anlar kameraya böyle yansıdı...
O akşamın ilerleyen saatlerinde devlet başkanı ve eşi, at arabasıyla İngiliz ve Kore bayraklarıyla kaplı bir caddeden geçerek Buckingham Sarayı'na gitti. Kral Charles ve Kraliçe Camilla'nın düzenleyicisi olduğu törene aralarında kraliyet mensupları Prens William ve Galler Prensesi Kate, Gloucester Dükü ve Düşesi ile Edinburgh Düşesi'nin de bulunduğu 170 konuk katıldı. Törene katılanlar arasında K-Pop kraliyet ailesi mensubu Black Pink de yer aldı.