Brezilya'da yaşanan bir olay uluslararası kamuoyunun gündemine oturdu... 

Olay Brezilya'nın büyük şehirlerinden Sao Paulo yakınlarındaki Atibaia bölgesinde gerçekleşti. Bir süredir birlikte olan evli çift arasında çıkan "ihanet" tartışması kısa bir sürede alevlendi ve öfkeli kadın kendisini aldatan eşinden korkunç bir şekilde intikam aldı. 

İsmi açıklanmayan kadın, eşinin kendisini 15 yaşındaki yeğeniyle aldattığını ve ikilinin cinsel ilişkiye girdiğini öğrenince bir intikam planı yaptı. Eşini fantezi yapma vaadiyle kandıran ve yatak odasına götüren kadın önce adamın ellerini ve kollarını yatak başlıklarına bağladı. Daha sonra ise eline aldığı jilet ile adamın penisini kesti. 

34 yaşındaki kadının saldırısı sonrasında adam kanlar içinde kalırken yerel medya kadının adamın penisini tuvalete attığını ve daha sonra sifonu çektiğini aktardı. 22 Aralık'ta yaşanan olaydan sonra kadının polis karakoluna giderek her şeyi anlatarak teslim olduğu belirtildi. 

Kardeşiyle birlikte polis karakoluna giden kadının, "İyi akşamlar memur bey ben teslim olmaya geldim çünkü kocamın penisini kestim" dediği öğrenildi. Kadın, penisin yerine takılamayacağını öğrendikten sonra penisi tuvalete attığını da söyledi. 

39 yaşındaki adamın hayatta olduğu ve halen hastanede tedavi altında olduğu belirtildi. 

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, adam ile kadının yeğeni arasındaki ilişkinin de mercek altına alındığı açıklandı.