Ankara'da çok konuşulan tranfser... Kurultayda Özgür Özel'e yenilen Kemal Kılıçdaroğlu'nun sunuculuğunu yapan Barış Bozkurt, MHP’ye geçti.

Bozkurt, MHP’nin organizasyonlarını yapan ve MHP Ankara eski Milletvekili Eyüp Yıldızlar’ın şirketine geçti. Yıldızlar, Bozkurt’un şirketinde koordinatör olarak görev yapacağını açıkladı.

Yıldızlar, "İşinde deneyimli, tecrübeli 40 yılın üstünde çocukluktan başlayan arkadaşlığımız var. Ses ve ışık sektöründe mesai yaptığımız kıymetli arkadaşım Barış Bozkurt, etkinlik koordinatörü olarak bizlerle mesaiye başladı. İnanıyorum ki kısa sürede yaptığın işin en iyisi olacak" dedi.

HOŞÇAKAL BABA OCAĞI...

Barış Bozkurt, kurultayda Kılıçdaroğlu’nun kaybetmesinden sonra 19 Kasım’da partiden ayrılmış ve şu açıklamayı yapmıştı:

"SHP ve CHP’de 29 yıl boyunca Hikmet Çetin, Altan Öymen, Deniz Baykal ve Kemal Kılıçdaroğlu ile devam eden çalışma hayatım son buldu. Baba ocağım CHP’ye veda etmenin burukluğunu ve bu büyük ailenin bir ferdi olmanın onurunu tüm hayatım boyunca yaşayacağım. Hoşçakal baba ocağı, hoşçakal büyük ailem."