Instagram fenomeni ve girişimci Kim Kardashian, 10 yaşındaki kızı North'un, üvey annesi Bianca Censori'nin neredeyse çıplak bir kıyafetle çizildiği bir TikTok gönderisini paylaşmasının ardından internet kullanıcılarının büyük tepkisini çekti.

Eski eşi Kanye West (46) ile olan beraberliğinden sahip olduğu North’un sosyal medya hesabını kızıyla birlikte yöneten 43 yaşındaki Kardashian, tuhaf bir paylaşımda bulundu.

2022’de Bianca Censori’yle evlenen ünlü rapçi Kanye West, eşinin müstehcen pozlarını sık sık sosyal medya paylaşarak dikkat çekiyordu.

North’un hesabında da Censori’nin yarı çıplak bir pozunun karakalemle çizilmiş hali paylaşılınca sosyal medya birbirine girdi.

Tepki gösteren bir hayran, Kim Kardashian’a, “Kız biraz masum olsun!” diye yazdı. Gönderinin kısa süre sonra silindiği görüldü.

Karısını açık seçik pozlarla paylaştığı için eleştirilen West, daha önce yaptığı açıklamada, "Hepinize, karımı üç kez bilerek paylaştığımı söylemek istiyorum" diyen 46 yaşındaki rapçi, “Demek istediğim albümü çıkardım. Ve insanlar hala yorumlarda 'Neden karını paylaşıyorsun?' diyorlar.”

"O yüzden asla olumsuz bir şey söylemeyin. Profilimi beğenmiyorsanız ve paylaştıklarımı beğenmiyorsanız, gidin kendinizle uğraşın. Cidden, beni - kralı - rahat bırakın.” şeklinde veryansın etmişti.