Yayına girdiği gün itibarıyla tarikatlar tarafından hedef gösterilen ve  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun (RTÜK) 2 hafta durdurma ve 9 milyon TL idari para cezası verdiği 'Kızıl Goncalar' dizisi 22 Ocak'ta üçüncü bölümüyle izleyicilerle yeniden buluştu ve reytingleri adeta altüst etti.

Yarın da dördüncü bölümü yayınlanacak olan diziyi ilgiyle izleyen seyirciler, oyuncuların gerçek hayattaki hallerini de merak ediyor. O merak edilen oyunculardan biri de 'Feyza' karakterini canlandıran Zehra Kelleci...

İlk bölümde tarikat kursundaki bir kız çocuğuna attığı tokat ile çok konuşulan 'Feyza' karakterini genel olarak kötü ve kuzeni Cüneyt'e aşık biri olarak tanıdık.

Gündem olan o tokat sahnesi şöyleydi:

Kur'an okunurken çocuklardan biri "Cüneyt efendi geldi" diye ayağa kalkarak pencereye doğru koşuyor. Çocuklardan sorumlu Kur'an hocası ise "Sen nasıl Kuran'ı bölüyorsun, nasıl sadakallahülazim demeden kalkıyorsun!" diyerek çocuğa tokat atıyor. Hoca "Geçin yerinize! Size ne Cüneyt efendiden size ne! Akranınız mı o sizin, terbiyesizler, ahlaksızlar! Hepiniz kardeşinizin günahının affı için yüzer amenerrasulü okuyorsunuz. Bu sırada dışarı çıkmak da dışarı gitmek de abdest tazelemek de yok!" diyerek çocuklara tepki gösteriyor.

Daha önce de 'Yüzyıllık Mucize' dizisinde oynayan Zehra Kelleci'nin gerçek hayattaki hali ise şaşırttı.

Kelleci'nin Instagram'da paylaştığı bazı fotoğraflar...