Liseyi terk eden 19 yaşındaki Sami Sheen, 2022 yazında sosyal medyada paylaştığı bikinili bir fotoğrafla yetişkinlere yönelik abonelik hizmeti sunan OnlyFans hesabını duyurmuştu. Daily Mail’de yer alan habere göre, genellikle müstehcen veya pornografik materyallere ev sahipliği yapan siteye katıldığı haberi, babası Charlie Sheen tarafından iyi karşılanmadı. Us Weekly’ye yaptığı bir açıklamada bu hareketi “onaylamadığını” açıklayan 58 yaşındaki aktör, "Şu an annesiyle yaşıyor. Bu olay benim çatım altında gerçekleşmedi” dedi.
Sami Sheen...

ANNESİ AÇIKLAMA YAPTI

Ancak Sami'nin annesi Denise Richards (52), eski kocası Sheen'in, 19 yaşındaki kızlarının büyük paralar kazandığını öğrendiğinde OnlyFans hakkında fikrini değiştirdiğini iddia etti. Eski Playboy modeli Richards, "Just B" podcast'inin salı günkü bölümünde Bethenny Frankel'e "Sami Mercedes satın alıp bir eve taşındığında tavrını değiştirdi" dedi.
Denise Richards, Charlie Sheen… (2004)
Sheen ise geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada, "Ben 'Ah, bu ancak kötüye gidebilir' diye düşündüm" dedi ve kararının web sitesinin "itibarından" kaynaklandığını açıkladı. Ancak beş çocuk babası artık olaylara farklı baktığını söyleyerek "Sami bunu yapıyor ve bu ancak benim, annesinin ve diğerlerinin desteğiyle çok daha başarılı ve keyifli bir deneyim olabilir" diye ekledi.