Paris Saint Germain ile sözleşmesi bu sezon sonunda bitecek olan Kylian Mbappe, Real Madrid'e transferi için geri sayıma geçti.

Fransız futbolcunun, Real Madrid'e transferi dünya futbolunun gündemini meşgul etmeye devam ediyor. PSG ile sözleşme yenilemeyeceğini açıkladıktan sonra, hangi takıma transfer olacağı merak edilen Mbappe, geleceğine dair önemli ipuçları verdi.

Milli takım kampında düzenlenen basın toplantısında konuşan Mbappe, şu ifadeleri kullandı:

"Söyleyecek bir şeyim yok, herhangi bir açıklama yapmadım çünkü yapılacak bir açıklama yok. Ancak EURO 2024'ten önce her şeyin çözüleceğini düşünüyorum."

"SEZON SONUNA ODAKLANDIK"

"Hiçbir zaman saklanmadım ve açıklama yapmam gereken gün bileceksiniz, sizi hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm ama durum böyle. Şu anda geleceğim önemli değil, sezonun son düzlüğündeyiz ve PSG ile üç kupa kazanma fikri ne olacağını bilmekten daha önemli, sezon sonuna odaklandık."

Paris'te düzenlenecek olan Olimpiyatlara evinde katılmanın kendisi için bir rüya olacağını bir kez daha söyleyen Mbappe, "Her zaman böyle bir hedefim vardı ama bu bana bağlı değil, son karar kulübe ait. PSG ile bu konu hakkında konuşmadım." dedi.